Žena natáčala opustený dom: Avšak vtedy si nevšimla, že z okna na ňu hľadí táto smutná detská tvár…

Žena natočila opustenú budovu v ktorej nikto nebýva, ale nevšimla si, že nie je prázdna: z okna opusteného domu sa na ňu dívala tvár. Ľudia sa stále boja sledovať toto video.

Matka tejto dcéry s nickom na sociálnej sieti TikTok menom „rebabeba“, je milovníčkou opustených budov. Počas jednej z prechádzok narazila žena na opustený veľký dom.

Rozhodla sa zdieľať svoj objav so svojou dcérou a natočiť pre ňu video. Prvé zábery videá vyzerajú úplne normálne: ukazujú steny starej budovy pokryté zarasteným brečtanom. Žena bola svojim objavom veľmi potešená a opísala opustený dom ako krásny. Vysvetlila svojej dcére, že budova patrí rodine Murphyových.

Matka si však nevšimla, ako sa náhle v jednom z okien objavila tvár dieťaťa. Vykukla z horného okna domu.

Užívatelia sociálnej siete sa po zverejnení videá veľmi vydesili…

@rebabeba

My mom sent me this video of a mansion she found on a hike and I just noticed a FACE in the window 😳😰 wtfff #haunted

♬ original sound – Rebecca

Potom však žena natočila video z iného uhla a dokázala, že paranormálne javy s tým nemajú nič spoločné. Majitelia domu jednoducho nechali v okne figurínu.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!