Tomu sa vraví obrovské šťastie: Na pumpe si kúpil žreb a po návrate k autu si už všimol, že sa stal MILIONÁROM!

Občan Kentucky v USA vošiel na miestnu čerpaciu stanicu so 40 dolármi vo vrecku. Polovicu tejto sumy natankoval a za zvyšok si kúpil žreb.

Po návrate k vozidlu si všimol, že sa stal milionárom.

Incident sa stal 18. mája na National Route 25 v Kentucky. „Chýbalo mi palivo. Mal som 40 dolárov, naplnil som si nádrž za 20 a za zvyšok som si kúpil stierací žreb,“ uviedol Michael Schlemmer, ktorého citovala stránka organizátora hry Kentucky Lottery.

Muž povedal, že stierací žreb skontroloval hneď, ako sa vrátil k autu. Keď si uvedomil, že vyhral hlavnú cenu, okamžite sa vrátil na stanicu.

„Stierací žreb som ukázal personálu pri pokladni, skoro sa zbláznili, keď ho videli.

60-ročný občan mesta Corbin povedal, že nemôže uveriť svojmu šťastiu, kým nedostane svoj výherný šek. „Moja myseľ nič nevstrebávala,“ priznal.

Za výhru si chce kúpiť nové auto

Niekoľko dní po zakúpení šťastného stieracieho žrebu mu bol šek zaslaný. Schlemmer opustil centrálu lotérie Kentucky bohatší presne o 616 330 dolárov. Ide o výšku výhry po odpočítaní dane zo sumy 862 000, čo je suma vyplatená v lotérii Kentucky výhercovi, ktorý sa rozhodne svoje peniaze dostať okamžite. Ak by sa rozhodol pre ročné platby počas dvoch desaťročí, dostal by celý milión mínus daň.

Schlemmer prezradil, že za vyhraté peniaze si plánuje kúpiť nové auto.  Zvyšok peňazí plánuje uložiť na sporiaci účet.

Prečítajte si:

Vyhrali ste niekedy niečo v lotérií, alebo v inej súťaži? Usmialo sa na Vás šťastie? Dajte nám vedieť do komentárov!

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!