Podivná náhoda: Všetci členovia rodiny oslavujú narodeniny doslova v ten istý deň!

Život nás niekedy prekvapí zvláštnymi náhodami. Napríklad zistíte, že niekto, koho ste práve stretli, má narodeniny v ten istý deň a tento človek sa stane vaším celoživotným partnerom!

Presne to sa stalo jednému páru, no tým sa zvláštne náhody neskončili, pretože ich čakalo ďalšie prekvapenie!

Cassidy a Dylan Scott majú rovnaké narodeniny: 18. decembra. Ich spoločný dátum narodenia je však len jednou z mnohých vecí, ktoré majú spoločné.

Mladý pár z Huntsville v Alabame čakal svoje prvé dieťa. Nečakali však, že sa o dátum svojich narodenín podelia s inou dôležitou osobou v ich živote – so svojím dieťaťom!

18. decembra 2022 Cassidy porodila syna. Zástupcovia nemocnice v Huntsville, kde porodila, zdieľali tento príbeh na Facebooku s tým, že pravdepodobnosť, že sa niečo také stane, je jedna k 133 000.

Syn Lennon sa narodil 18. decembra o 12:30. Mladá rodina sa tešila z takejto šťastnej náhody.

Podobnú skúsenosť majú aj ľudia, ktorí čítali ich príbeh. Napríklad Jennifer Giorgetti Padellford napísala: „Môj manžel, ja a náš prvorodený syn tiež oslavujeme narodeniny v ten istý deň. Takže vitajte v klube! Náš syn má teraz 31 rokov. Tento dátum sa stal naším rodinným sviatkom. Šťastné narodeniny!“

Ďalšia komentujúca k príspevku, Barbara napísala: „Môj manžel, ja a moja dcéra máme tiež rovnaký dátum narodenín a to dokonca taký, aký vy! – tiež 18. decembra! Všetko najlepšie!“

A čo vy, milí čitatelia? Máte s niekým z vašej rodiny spoločné narodeniny? Dajte nám vedieť do komentárov!

Prečítajte si tiež:

Páčil sa vám náš článok? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a potešte ich správami z redakcie pekných novín!