Dvojčatá sa hrali a prevrátili komodu, ktorá takto nešťastne spadla na jedného z chlapcov: Našťastie vďaka POHOTOVOSTI druhého brata sa nestala žiadna tragédia!

Mladí rodičia mali zo svojich dvojročných synov, dvojičiek, veľkú radosť. Jedného dňa sa stalo, že mama dvojičiek musela na chvíľu odbehnúť na poschodie a deti zostali krátku dobu osamote.

Chlapčekovia hneď využili príležitosti, z komody povytiahli šuplíky a začali po nich šplhať nahor.

Skrinka však nebola upevnená k stene, záťaž nevydržala a preklopila sa rovno na jedného z chlapcov, ktorý pod ňou zostal ležať uväznený a nemohol sa dostať von.

Jeho brat sa snažil vymyslieť, čo robiť. Zaprel sa nohami do koberca a pomocou rúk začal komodu odtláčať smerom od brata. Tomu sa potom podarilo sa spod skrinky dostať a postaviť sa na nohy.

Keď sa ich matka vrátila do detskej izby, samozrejme s hrôzou zaznamenala komodu, ale obe deti boli evidentne v poriadku a hrali sa, ako by sa nič nestalo.

Vďaka nainštalovanej kamere však zistila, čo sa skutočne stalo. Pozrite sa na video:

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!