Tento smutný psík si v útulku našiel svojho najlepšieho priateľa: Táto rodina si ich adoptovala oboch, pretože ich jednoducho nedokázala rozdeliť!

Psy v  útulku len čakajú na to, kým si ich niekto adoptuje. Tak to bolo aj v prípade tohto pitbula. Aj ten čakal na svoju rodinu.

Usmialo sa naňho šťastie a vybrala si ho rodina, ktorá si ho chcela adoptovať. Nakoniec sa ukázalo, že tu bude jeden problém. Pitbul Merrill nechcel k rodine ísť sám. Mal svojho o dosť menšieho psieho kamaráta, ktorý sa volal Taco. A toho nechcel a doslova nemohol opustiť.

Nikto vlastne presne nevie, kde sa vzali alebo komu patrili. Boli objavení náhodným okoloidúcim, ktorý zavolal na pomoc dobrovoľníkov z útulku.  Obaja ležali a chúlili sa jeden k druhému.

Vyzeralo to, ako keby k sebe doslova patrili. Samotný útulok sa vzhľadom k ich puto ani nijako nesnažil ich rozdeliť.

Keď preto prišli záujemcovia, že by mohol ísť pitbul, teda Merrill k nim, museli im vysvetliť, že až tak jednoduché to predsa len nebude. Nakoniec mnoho ľudí odmietlo, pretože chceli len jedného psíka, nie dvoch.

Keď rodina po zistení celého ich osudu pochopila, že sú nerozlučná dvojka a že ich nemožno rozdeliť, rozhodla sa tak ako najlepšie mohla. Došlo k adopcii oboch dvoch, a tak novú rodinu získal ako Merrill, tak i Taco. Ďakujeme!

Desiatky tisíc psov a mačiek každoročne skončia v útulkoch, či už kvôli zanedbávaniu, zneužívaniu alebo opusteniu. Zvážte adopciu pred kúpou. Navštívte miestne útulky, každý pes alebo mačka si zaslúžia spravodlivú šancu na milujúci domov.

Ďakujeme všetkým anjelom, ktorí dávajú pozor na malé a nevinné obete krutosti a zanedbávania.

Zdieľajte tento potešujúci okamih so svojimi priateľmi a spríjemnite im deň!