Z hladiny vody trčalo iba drobné chodidlo: Vďaka veľmi rýchlej reakcií tohto muža toto 3-ročné dievčatko našťastie prežilo!

Angelo je miestny inštalatér, ktorý si chcel oddýchnuť pri jazere Windsor. Jeho pokojná dovolenka s rodinou sa však rýchlo zmenila na niečo vážnejšie.

Angelo bol po pás vo vode, keď uvidel niečo nezvyčajné.

Z vody trčala malá nôžka a Angelo v sekunde zbystril pozornosť! Rýchlo vytiahol túto „vec“ z vody, aby zistil, čo to vlastne je.

A bolo to 3-ročné dievča Sitali, bez známky života, jej telo bolo studené a modré. Okamžite ju vytiahol z vody a s dieťaťom v náručí sa rozbehol smerom k pevnine a kričal.

Jeho výkriky začuli dve sestry, ktoré okamžite pribehli na pomoc a začali s resuscitáciou.

Boli privolané aj sanitky a dievča sa ako zázrakom úplne zotavilo v detskej nemocnici. Rodina bude navždy vďačná Angelo-tuovi, ktorý zachránil ich dcérku.

„Prišiel som jej povedať, že ju mám rád a že je teraz súčasťou mojej rodiny,“ povedal Angelo, keď malé dievčatko navštívil v nemocnici. Tento inštalatér bol vymenovaný za skutočného hrdinu. Angelo však povedal, že bol iba v správny čas na správnom mieste.

Prečítajte si tiež:

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a rodinou a šírte radosť a šťastie vo svojom okolí.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!