Lekár ich varoval, že sa dieťa narodí s abnormalitou: Napriek upozorneniam sa rodičia nedali ovplyvniť a dnes majú tohto krásneho chlapčeka!

Dnes vám povieme o rodine s malým chlapčekom, ktorá to nemala jednoduché a stretol ich nemilý osud.  Mladý manželský pár čakal svoje prvé bábätko a veľmi sa na neho tešil.

Pri jednom z ultrazvukov sa však dozvedeli od lekárov, že s plodom nie je niečo v poriadku.

Od lekára dostali varovanie, u bábätka bola zistená vývojová abnormalita, ktorá bude mať v budúcnosti neblahý vývoj na život malého chlapca. To rodičov však nezastavilo a dieťa sa rozhodli si nechať. Vedeli, že to bude asi veľmi náročné, ale ich túžba a viera boli silnejšie.

Lekár ich opäť upozornil na dopad na život dieťaťa ale aj ich a povedal im, aby si to dobre rozmysleli.

Ultrazvukové vyšetrenie ukázalo, že podnebie a pera dieťaťa sú nezrelé. Stáva sa to štatisticky 1 zo 700 narodených detí a nejde o život ohrozujúcu diagnózu. Hoci v 75 percentách prípadov ide len o fyzický defekt, ktorý v dnešnej dobe dokáže plastická chirurgia napraviť, niekedy je deformácia tváre sprevádzaná inými neurologickými poruchami. Pár bol rozhodnutý mať svoje dieťa napriek všetkým ťažkostiam. Milovali svojho syna Brodyho napriek tomu, že vôbec nevedeli, ako bude vyzerať.

Dieťa chceli, a tak sa stalo, že sa po pár mesiacoch narodil malý chlapec menom Brody. Chlapec sa narodil s obojstranným rázštepom pery a chromozomálnou aberáciou, kvôli čomu bol odlišný od bežných detí. Na prvý pohľad vyzeral úplne inak. Rodičia chlapca veľmi milovali, a dokonca zdieľali niektoré jeho fotografie na sociálnych sieťach. Našli sa však pozitívne aj negatívne názory.

Raz s ním išli do reštaurácie a boli pripravení na negatívne pohľady ľudí. Čašník im oznámil, že pri druhom stole na nich čaká prekvapenie. Bola tam obálka s 1000 dolármi, ktoré boli určené pre chlapca. Rodičia mu z toho zaplatili plastickú operáciu a chlapec už vyzerá oveľa lepšie.

Dnes má Brody 5 rokov. Vzťah jeho rodičov Sarah a Chrisa bohužiaľ stroskotal, ale Chris je naďalej starostlivým otcom dieťaťa. Brody bol diagnostikovaný s autizmom, ale jeho mamička nikdy svoje rozhodnutie nechať si ho neoľutovala.

Napriek tomu, že Brody má vývojové postihnutia, denne dokazuje každému, že je talentovaný a v živote veľa dosiahne. Najviac podpory sa mu dostáva od matky, nevlastného otca a otca, ale aj od veľkej skupiny pedagógov, ktorí s chlapcom pracujú.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!