Už ako 13-ročná otehotnela a na internete vyvolala veľmi obrovské pobúrenie: Dnes však hovorí, že jej dieťa žije šťastný život!

Toto dievča otehotnelo vo veku 13 rokov a na sociálnych sieťach to vyvolalo obrovské pobúrenie. Teraz chce Maddie Lambert reagovať na nahnevané komentáre a povedať nám, ako dnes žije.

„Ľudia hovorili, že môj život sa skončil, ale nebolo, tomu tak“ povedala.

Maddie Lambertová z Texasu otehotnela vo veku 13 rokov. Potom zdieľala svoj príbeh na YouTube a jej video sa stalo virálnym. Ako sama povedala, jej rodičia ju požiadali o interrupciu, no ona sa rozhodla dieťa si nechať. Takže v roku 2018 jej dcéra menom Everly uvidela svet po prvý krát.

Už je to päť rokov, čo sa Maddie stala matkou. V novom YouTube videu sa rozhodla na kritiku cudzích ľudí reagovať.

„V tejto fáze mi vaše nenávistné komentáre na sociálnych sieťach pripadajú hysterické. Je naozaj zábavné čítať všetky negatívne veci, ktoré mi ľudia napísali, pretože majú tak ďaleko od pravdy,“ hovorí vo videu.

„Dobre, otehotnela som v 13, ale nie je to koniec sveta. Ľudia hovorili, že môj život sa skončil, ale nebolo tomu tak. Premenila som túto ‚strašnú situáciu‘ na niečo dobré,“ povedala.

Vo veku 18 rokov si kúpila vlastný dom
Maddie tiež povedala, že si nedávno kúpila vlastný dom vo veku 18 rokov. Jej 5-ročná dcérka má medzitým nastúpiť do škôlky. Maddie tiež hovorí, že má v úmysle pokračovať vo vzdelávaní.

Keď Maddie prvýkrát zdieľala správu o svojom tehotenstve, ľudia jej posielali adresy potratových kliník.

Na nenávistné komentáre zareagovala takto:

„Práve v tomto veku začínajú deti objavovať svoje telá. Ja som na druhej strane mala vzťah a obaja sme boli zrelší ako iní ľudia v našom veku, takže sme sa milovali. Ľudia by mali vedieť, že 13, 14 alebo 15-roční majú tiež sex.“

Naopak nájde sa aj mnoho ľudí, ktorí mladej mamičke fandia a prajú jej všetko len to dobré.
  • „Som na teba hrdý, že si prevzala zodpovednosť v takom mladom veku,“ napísal jeden človek.
  • „Si úžasná matka a človek, ktorý prebral zodpovednosť v takom mladom veku,“ napísal ďalší komentujúci.
  • „Nikdy si nemyslím, že tehotenstvo v tínedžerskom veku je v poriadku, ale to neznamená to, že dospievajúce dievčatá nemôžu byť dobrými matkami,“ napísal ďalší človek.

Je dobré vedieť, že Maddie a jej dcéra sa majú dobre. Zdieľajte tento príbeh s ostatnými!

Mohlo by Vás zaujať: