Toto malé zlaté dievčatko sa narodilo s najdlhšími mihalnicami na svete: Vyzerá doslova ako taký malý anjelik!

Každý deň vidíme na Instagrame alebo na inej sociálnej sieti upravené fotografie krásnych ľudí. Rôzne programy môžu pridať čokoľvek, čo chceme a odstrániť to, čo nepotrebujeme. 

Keď ľudia uvideli fotografiu tohto dievčatka, nemohli uveriť tomu, že na nej rodičia nepoužili Photoshop. Vyzerala ako živá bábika.

Najviac „podozrivé“ boli jej prekvapivo dlhé mihalnice. 

O niekoľko rokov neskôr matka dievčaťa začala s dcérou zverejňovať nové snímky a videá.

Všetci pochopili, že žiadne programy rodičia nepoužívali a už vôbec jej nelepili falošné riasy, z čoho boli opakovane obviňovaní. Mama pochádza z Lotyšska, volá sa Stephanie a je kaderníčka. Viac ako desať rokov je vydatá za Afroameričana.

Stephanie nemá nič spoločné so šoubiznisom, ale pred rokmi, keď zverejnila fotografiu malé Amay, získala veľa lajkov a komentárov.

Dievčatku nebol ani rok a jej mihalnice boli tak dlhé, že ľudia nemohli uveriť ich prirodzenosti. Pozrite sa na jej krásnu tváričku, je to naozaj nádherné dievčatko!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!